Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany
Latviešu | Русский

JAUTĀJUMI / ATBILDES

Kāds ir dzimumlocekļa palielināšanas metodes darbības princips?

Daudzu pētījumu rezultātā tika iegūtas zināšanas, ar kuru palīdzību tika izstrādātas vairākas efektīvas metodes, ar kuru palīdzību tika sasniegti iespaidīgi rezultāti dzimumlocekļa palielināšanā. Visu šo metožu pamatā ir vispārēji principi, kas balstās uz vienkāršiem un iedarbīgiem vingrinājumiem. Šādas iedarbības laikā dzimumlocekļa palielināšanās notiek, pateicoties pastiepšanas procesam un jaunu audu augšanas procesam. Šo metodi var salīdzināt ar kultūrismu.

Vai ir nepieciešams konsultēties ar ārstu pirms šīs metodes izmantošanas?

Nav nepieciešams. Šie vingrinājumi ir guvuši ārstu atzinību. Vingrinājumu sistēma ir pilnībā nekaitīga Jūsu organismam. Un tā ideāli darbojas.

No kāda vecuma var sākt izmantot šo metodi?

Unikālā vingrinājumu sistēma ir piemērota jebkurā vecumā.

Cik ilgs laiks paies, pirms es iegūšu pirmos rezultātus?

Viss ir atkarīgs no Jūsu fizioloģiskās struktūras un no daudziem citiem faktoriem: psiholoģiskajiem, anatomiskajiem un fiziskajiem. Vīrieši, kuri ir izmēģinājuši šo metodi, apgalvo, ka jau pēc 2 nedēļām ir redzami rezultāti!

Jo ilgāks vingrinājumu veikšanas stāžs, jo vairāk palielinās dzimumloceklis?

Jā, jo vairāk laika Jūs esiet nodarbojušies ar vingrinājumu izpildi, jo iespaidīgāku rezultātu Jūs sasniegsiet.

Es lasīju, ka vidējais dzimumlocekļa lielums ir 15 centimetri. Kā ir ar citu tautību un valstu vīriešiem?

Uz šodienu par vienu no ietekmīgākajiem pētījumiem par dzimumlocekļa izmēriem tiek uzskatītas Kinsey atskaites. Šajā darbā tiek apgalvots, ka vidējais baltās rases pārstāvja dzimumlocekļa izmērs ir 15,7 cm garumā un 9,4 cm apkārtmērā, bet melnās rases pārstāvjiem attiecīgi – 15,9 cm garumā un 9,6 cm apkārtmērā. Starpība ir tikai 0,2 cm, kas nav statistiski nozīmīgs lielums. Kopumā, dzimumlocekļa izmēru starpība ir minimāla, un šis fakts ir attiecināms uz visu pasauli.

Vai masturbācija ietekmē dzimumlocekļa palielināšanos?

Pastāv uzskats, ka, jo vairāk nodarbojas ar masturbāciju, jo mazāk aug dzimumloceklis. Šajā jautājumā domas dalās – daudzi piekrīt šim apgalvojumam, bet pārējie (un to ir aptuveni tik pat daudz) noraida šo apgalvojumu.

Vai iepriekšēja iesildīšanās paātrina augšanu?

Tieša saistība nav pamanīta.

Kādu garantiju es saņemu?

Jūsu apmierinātība ir garantēta. Jūs neesat pirmais, kas izmanto šo metodi, un tie, kuri jau ir saņēmuši mūsu programmas efektīvo iedarbību, ir apmierināti ar to un turpina veikt pasūtījumus. Bieži vien mūsu klienti pastāsta par mums saviem draugiem.

Viktors, 26 gadi
Pirmie rezultāti bija pamanāmi jau pēc pāris nedēļām. Es neapgalvoju, ka dzimumloceklis izauga uzreiz par 10 cm, bet es sajutu seksuālo spēju pieaugumu un mans dzimumloceklis kļuva it kā vīrišķīgāks.
Aigars, 34 gadi
Pirmās izmaiņas, kuras es pamanīju pēc dzimumlocekļa palielināšanas programmas izmantošanas, notika pēc nedēļas. Es sajutu, ka man ir ilgāka erekcija.
Jānis, 25 gadi
Pēc divu nedēļu vingrinājumu izpildes, apskatot sevi spogulī, es vairs neatpazīstu savu dzimumlocekli! Mana meitene saka, ka es esmu kļuvis izveicīgāks gultā.
Aivars, 23 gadi
Mans dzimumloceklis pēc šīs metodes izmatošanas ir kļuvis stingrāks, stiprāks un nelokāmāks vairāk, kā es spēju jebkad to iedomāties.
Maksims, 24 gadi
Nodarbojoties pēc Jūsu sistēmas, mans dzimumloceklis palielinājās par aptuveni 2 cm garumā un apmēram par pusotru centimetru apkārtmērā. Šī metode ir vienkārši nepārspējama!
Aleksandrs, 23 gadi
Tāpat arī kā daudzi citi, arī es šaubījos par šīs metodes efektivitāti. Nodomāju pieiet šai problēmai no zinātniskā viedokļa un neveiksmes gadījumā likvidēt šo mītu. Pirms vingrinājumu sērijas uzsākšanas es uzmanīgi izmērīju savu dzimumlocekli. Mans izbrīns bija neaprakstāms, kad pēc pusotra mēneša es atkārtoju mērījumu veikšanu. Pieaugums - 3,5 cm garumā un vairāk kā centimetrs apkārtmērā. Šī programma tik tiešām darbojas, neskatoties uz to, ka mani rezultāti ir tālu no maksimālajiem.
Dainis, 30 gadi
Pēc regulāras vingrinājumu veikšanas divu ar pus mēnešu laikā, dzimumlocekļa izmēri palielinājās garumā no 15,5 cm uz 20,5 cm. Apkārtmērs palielinājās aptuveni par 2 centimetriem. Uz jebkādiem fantastiskiem rezultātiem es pat necerēju, un, ja godīgi, tad gaidīju, ka izmaiņas vispār nenotiks vai arī būs pavisam nemanāmas izmaiņas.
Māris, 22 gadi
…pēc diviem mēnešiem tu stāvi un skaties no augšas uz savu „mega locekli” un domā “Neko jau...baigi forši!”. Es ieguvu pašpārliecinātību un seksā kļuvu par krutāku džeku.
Raivis, 29 gadi
Mani pārsteidza tas, cik vienkārša un rezultatīva ir šī metode. Apmēram pēc mēneša mans dzimumloceklis palielinājās gandrīz par 6 cm! Es esmu ļoti apmierināts ar iegūtajiem rezultātiem un mana draudzene tāpat!
Voldemārs, 31 gads
Ar rezultātu, kuru sasniedzu, es sapratu, ka liels dzimumloceklis seksā– tas ir patiešām forši! Liels paldies!
Slaviks, 28 gadi
Es noticēju savām spējām seksā. Nezinu, vai palīdzēja vingrinājumi vai vienkārši tā bija psiholoģiska ietekme, bet erekcija kļuva vienkārši neticama! Un apmierināt sievieti es varu stundām! Vai tas nav super?