Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany
Latviešu | Русский

Kontakti

Viktors, 26 gadi
Pirmie rezultāti bija pamanāmi jau pēc pāris nedēļām. Es neapgalvoju, ka dzimumloceklis izauga uzreiz par 10 cm, bet es sajutu seksuālo spēju pieaugumu un mans dzimumloceklis kļuva it kā vīrišķīgāks.
Aigars, 34 gadi
Pirmās izmaiņas, kuras es pamanīju pēc dzimumlocekļa palielināšanas programmas izmantošanas, notika pēc nedēļas. Es sajutu, ka man ir ilgāka erekcija.
Jānis, 25 gadi
Pēc divu nedēļu vingrinājumu izpildes, apskatot sevi spogulī, es vairs neatpazīstu savu dzimumlocekli! Mana meitene saka, ka es esmu kļuvis izveicīgāks gultā.
Aivars, 23 gadi
Mans dzimumloceklis pēc šīs metodes izmatošanas ir kļuvis stingrāks, stiprāks un nelokāmāks vairāk, kā es spēju jebkad to iedomāties.
Maksims, 24 gadi
Nodarbojoties pēc Jūsu sistēmas, mans dzimumloceklis palielinājās par aptuveni 2 cm garumā un apmēram par pusotru centimetru apkārtmērā. Šī metode ir vienkārši nepārspējama!
Aleksandrs, 23 gadi
Tāpat arī kā daudzi citi, arī es šaubījos par šīs metodes efektivitāti. Nodomāju pieiet šai problēmai no zinātniskā viedokļa un neveiksmes gadījumā likvidēt šo mītu. Pirms vingrinājumu sērijas uzsākšanas es uzmanīgi izmērīju savu dzimumlocekli. Mans izbrīns bija neaprakstāms, kad pēc pusotra mēneša es atkārtoju mērījumu veikšanu. Pieaugums - 3,5 cm garumā un vairāk kā centimetrs apkārtmērā. Šī programma tik tiešām darbojas, neskatoties uz to, ka mani rezultāti ir tālu no maksimālajiem.
Dainis, 30 gadi
Pēc regulāras vingrinājumu veikšanas divu ar pus mēnešu laikā, dzimumlocekļa izmēri palielinājās garumā no 15,5 cm uz 20,5 cm. Apkārtmērs palielinājās aptuveni par 2 centimetriem. Uz jebkādiem fantastiskiem rezultātiem es pat necerēju, un, ja godīgi, tad gaidīju, ka izmaiņas vispār nenotiks vai arī būs pavisam nemanāmas izmaiņas.
Māris, 22 gadi
…pēc diviem mēnešiem tu stāvi un skaties no augšas uz savu „mega locekli” un domā “Neko jau...baigi forši!”. Es ieguvu pašpārliecinātību un seksā kļuvu par krutāku džeku.
Raivis, 29 gadi
Mani pārsteidza tas, cik vienkārša un rezultatīva ir šī metode. Apmēram pēc mēneša mans dzimumloceklis palielinājās gandrīz par 6 cm! Es esmu ļoti apmierināts ar iegūtajiem rezultātiem un mana draudzene tāpat!
Voldemārs, 31 gads
Ar rezultātu, kuru sasniedzu, es sapratu, ka liels dzimumloceklis seksā– tas ir patiešām forši! Liels paldies!
Slaviks, 28 gadi
Es noticēju savām spējām seksā. Nezinu, vai palīdzēja vingrinājumi vai vienkārši tā bija psiholoģiska ietekme, bet erekcija kļuva vienkārši neticama! Un apmierināt sievieti es varu stundām! Vai tas nav super?